Vůdcovský lesní kurz

Instruktorský tým

Vedení kurzu

HONZA MICHNA

GONZÁLES

Instruktor, korektor nápadů, precizátor a profesionizátor týmu, člověk, jehož je příjemné mít za zády a ještě příjemnější vedle sebe.

ELIŠKA SYCHROVÁ

ŠÍDLO

Instruktorka, dotahovačka a dle situace tichý či hlasitý element programů, plná energie a úsměvů pro všechny kolem sebe, zvládající vysoké lanové překážky i hloubku vztahů a rituálů.

DAVID MARHOLD

SUNNY

Sympaťák se sluncem v duši, na tváři i ve jméně. Dříč a organizovaný systematik, který je ochotný poradit, pomoct a podělit se o znalosti kdykoli a neomezeně dlouho. Kliďas, vedle kterého vám bude dobře.


Instruktoři

TERKA STRECKEROVÁ

Pokud toužíte po inteligentním humoru nebo zábavě, či diskuzi na úrovni, Terka by měla být první volbou. Skautka s velkým nasazením, obrovskou pílí a velkým přehledem.

LIBOR ČERMÁK

Klidná síla s důrazem na obě slova. Člen týmu přes technická udělátka, a přitom jeden z posledních opravdových trampů. Skála v moři chaosu a jistojistá záloha pro všechny případy nouze..

KATEŘINA SLAVÍKOVÁ

Skautka, která se pro druhé roztrhne a ještě se u toho bude usmívat. Veselá kopa s racionálním uvažováním a chladnou hlavou, která ti vždycky dodá jistotu a oporu. Její připravenost při programech je vždy 100%.

FRANTIŠEK KLADIVA

MELOUN

Žádné pecky v něm nehledejte. Je to prostě kliďas, co má bránici na svém místě. Když vás nerozesměje hned, tak je to jen proto, že už vás rozesmál předtím. Na co sáhne, to je vyřešeno. Nejradši má kombinaci červené a zelené.

TEREZA HOTOVÁ KRAITLOVÁ

KAPUCA

Instruktorka se srdcem na dlani, skvělými organizačními schopnostmi a laskavým úsměvem. Kreativní a inovátorská duše se vstřícným přístupem ke každému a za všech okolností.

JAKUB TICHÝ

BIDLO

Gentleman se zelenou duší a vtipálek Bidlo vás svými fóry dostane a už nepustí. "Koňský trus" je jeho hobby a kurzovní legenda. A ještě jedna dobrá rada, navzdory jeho bezbřehé obětavosti se nenechejte zviklat ke společné jízdě bidlovozem.

ANNA KOPECKÁ

AŇA

Očekáváme info 🙂

RADEK BLAHUŠ

CIPÍSEK

Instruktor, rytíř moderní doby, kdy včetně meče vládne jazykem a strukturovaným myšlením, průvodce stezkou plánování s nostalgickými zastávkami.

IVETA ŠELEPOVÁ

FIFI

Tváří se jako když neumí do pěti počítat, ale o všem má dokonalý přehled a ve všem má prsty. Když má člověk mizernou náladu zaručeně mu ji zlepší (anebo ho dorazí).

PETR FOLTÝN

MEDVĚD

Člen servis týmu, praktik, který víc dělá než mluví a neváhá dělat "neviditelnou" práci, bez které by kurz byl viditelně horší.

IVO MARUŠÁK

Největší instruktor týmu, historik, kytarista se sklonem k rally a neotřesitelný optimista s úsměvem na rtech a huronským smíchem.


Elévové

CVIKY

Naše nová elévka 🙂

DORČA

Naše nová elévka 🙂

KERY

Náš nový elév 🙂

TÝNKA

Naše nová elévka 🙂


Kuchyně

KATEŘINA PRESSENOVÁ

KECKA

Skautská mamča s pořádnou vyřídilkou, schopností zmáknout Kazana ( 😉 ), velkou obětavostí a ochotou pomoci, kde je třeba.

DAVID PRESSEN

KAZAN

Sto roků v šachtě žil a mnoho se naučil - jídlo a humor, který vás uzemní a srdce, které vás vždy přijme (a u kterého si nikdy nebudete jistí, jestli mluví vážně nebo si dělá srandu).

Kontakt

František Kladiva - Meloun

falconeri@vmls.cz


Narodíš se s čistým obličejem

Paletou je srdce

Pro svůj život jsi plátnem